PL / Zapytaj o ofertęlinkedin2023    /   unia2024

e-mail: biuro@mpak.pl, telefon: +48 56 681 24 46brc2aa

mPAK
Image

Marka mPAK
Produkty
kreowane jakością

Wieloletnie doświadczenie na rynku, znajomość branży, współpraca z wieloma klientami, dała nam wiedze i podstawy do tworzenia wysokojakościowych produktów. Zaplecze sprzętowe, wysokiej jakości materiały, na których pracujemy i indywidualnie przygotowane projekty, w które wkładamy pełne zaangażowanie dają gwarancję satysfakcji. Jakość naszych produktów potwierdzona jest przez grono zadowolonych klientów.

Image

Wiedza to podstawa

Swoją działalność opieramy na wiedzy, którą staramy się poszerzać. Szukamy nowych rozwiązań, szkolimy się z obsługi maszyn i programów, robimy wszystko, aby iść z duchem czasu. Podążamy z rozwojem technologii, żeby móc podjąć wyzwania i sprostać każdemu trudnemu projektowi.

Image

Ekspercka kadra

Image
Kodesk i doświadczenie
Zawsze kierujemy się potrzebami klienta, staramy się go wspierać swoją wiedzą, doświadczeniem i proponować fachowe rozwiązania, tak aby obydwie strony były zadowolone ze współpracy.
Image
Fachowy serwis
Wspieramy klienta swoją fachową wiedzą o produkcie, jego zaletach i możliwościach wykorzystania. Każdy problem, który może się pojawić w fazach użytkowania, rozwiązujemy jak najszybciej- dbanie o klienta to podstawa współpracy.

Jakościowy produkt

Image
Park maszynowy
Swoją pracę wykonujemy na najlepszym sprzęcie, co gwarantuje tworzenie produktów najwyższej jakości. Nowoczesne zaplecze techniczne, specjalistyczne programy i aktualna wiedza o rynku to nasza mocna strona.
Image
Studio graficzne
Kompleksowo wspieramy naszych klientów, mamy możliwość indywidualnego tworzenia projektów graficznych. Nasz dział graficzny stworzy spersonalizowany projekt w ścisłej współpracy z klientem. Nasi graficy sprawią, że finalny produkt będzie niepowtarzalny.
Image

Dbałość o klienta

Dobre opinie zadowolonych klientów, to coś czym można się chwalić. W naszej pracy mocno dbamy, żeby klient czuł że współpracuje z ludźmi kompetentnymi, widział nasze zaangażowanie i profesjonalizm w kolejnych fazach projektu. Cenimy sobie sugestie, pomysły, wytyczne klienta, który chcę z nami podjąć współprace. Indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzimy do każdej realizacji.

Image

Jakość podparta międzynarodową certyfikacją
Wyróżnij się na tle konkurencji

logo mpak4
logo mpak4
mPAK Sp. z o.o.

Równinna 8, 87-100, Toruń, Poland
NIP: 879 267 16 29,
KRS: 0000942863
Dane kontaktowe
tel.: +48 56 681 24 46,
tel. kom.: +48 693 53 00 22
e-mail: biuro@mpak.pl
Image
Image